Sokół Słopnice 9:1 (2:1) Orzeł Wojnarowa

Nowak 8', Matras 14', S. Porębski 50', Matras 60', Bednarczyk 62', Matras 68', Nowak 70', S. Porębski 81', Nowak 90'.

Skład Sokoła: Łazarczyk (65 Potaczek) - Opyd (70 K. Grucel), Franczak, Hutek, Więcek - Nowak, Bednarczyk (70 Dariusz Porębski), Poręba (55 Lach), S. Porębski - P. Grucel (20 Ubik), Matras

Relacja z meczu:

1’ Rozpoczynamy spotkanie.
7’ GOL!!! Patryk Nowak z lewej nogi uderza w okienko z 8 metra!
13’ GOL!!! Więcek dośrodkowuje wysoką piłkę w pole karne, Patryk Nowak zgrywa do środka i Artur Matras wykańcza skutecznie mając przed sobą tylko zagubionego bramkarza.
15’ GOL dla Orła. Uderzenie z 15 metra z rzutu wolnego obok muru pokonuje Łazarczyka.
17’ Paweł Grucel doznał urazu, za niego na boisku pojawił się Andrzej Ubik.
20’ Prawą stroną 100% sytuację wypracowali goście jednak strzał ląduje na aucie.
28’ Strzał Matrasa z 16 metra sparowany za linie końcową. Rzut rożny zakończony uderzeniem Bednarczyka zza pola karnego, ale bramkarz wyłapuje piłkę.
34’ Piłka pomiędzy naszych dwóch środkowych obrońców i Łazarczyk rehabilituje się za straconą bramkę broniąc 1 na 1 z napastnikiem Wojnarowej.
38’ Najpierw płaska dorzutka Matrasa, później Więcka, lecz w obu sytuacjach brakuje wykańczającego w polu karnym.
45+1’ Chwilowe bombardowanie bramki rywali, niestety przeciwnicy skutecznie się bronią i po strzałach Matrasa, Opyda i Sławka Porębskiego wynik nie ulega zmianie.
45+2’ Koniec pierwszej połowy. Sokół prowadzi 2:1.

46’ Zaczynamy drugą połowę.
50’ Sławek Porębski niestety przestrzelił z 5 metra uderzając główką po dobrym dośrodkowaniu Matrasa.
51’ GOL!!! Akcja Nowaka z Matrasem, ten drugi dośrodkował i tym razem Porębski się nie pomylił!
55’ Świetna akcja Sokoła zakończona dośrodkowaniem Nowaka i zablokowanym strzałem Sławka.
59’ Piłka po uderzeniu Bednarczyka z 17 metrów przelatuje metr obok bramki.
65’ GOL!!! Matras samym przyjęciem wkręcił bocznego obrońcę w murawę, a Sławek Porębski wykończył ponownie dośrodkowanie, tym razem wślizgiem jak rasowy napastnik.
68’ Za Wojtka Porębę na boisko wchodzi Lach.
70’ GOL!!! Piłka za obronę do Matrasa, Artur wygrywa przepychankę z przeciwnikiem i ładuje piłkę obok rąk bramkarza.
71’ Naszym bramkarzem jest teraz Potaczek, po wejściu za Łazarczyka.
72’ GOL!! Rzut wolny z 15 metra strzelony idealnie po długim rogu po ziemi przez Bednarczyka. 6:1!
76’ Darek Porębski za Marcina Bednarczyka.
78’ GOL!! Patryk Nowak po dośrodkowaniu po ziemi z rzutu rożnego od Sławka Porębskiego uderza skutecznie z 16 metra.
79’ Krzysiek Grucel wchodzi za Adriana Opyda.
81’ Zamieszanie w polu karnym, piłka trafia do Ubika na 18 metr, ten strzelił mocno jednak w słupek i piłka poza boiskiem.
84’ Tomek Potaczek wybronił sam na sam.. sędzia pokazuje spalonego.
86’ GOL!! Piłkę na 25 metrze otrzymał Sławek Porębski, który najpierw minął świetnym rajdem 3 zawodników, a później pokonał także bramkarza.
87’ Strzał Krzysztofa Grucela zablokowany w polu karnym.
90’ GOL!! Piłka zdawałoby się wyjdzie poza pole karne i akcja nie zakończy się strzałem, ale Patryk Nowak przerzuca ją nad obrońcą i uderza wolejem z ostrego kąta pomiędzy nogami bramkarza.
Koniec spotkania. 9:1 ⚡️