Nawigacja
     Kluboff
    bullet Aktualności
    bullet Historia Klubu
    bullet Sztab Szkoleniowy
    bullet Stadion
    bullet Statut
    bullet Zarząd
    bullet Download
     Seniorzyoff
    bullet Tabela
    bullet Terminarz
    bullet Kadra
     Juniorzyoff
    bullet Kadra
    bullet Tabela
    bullet Terminarz
     Trampkarzeoff
    bullet Kadra
    bullet Terminarz
     Stopkaoff
    bullet Partnerzy
    bullet Redakcja
    bullet Reklama
    bullet Szukaj
    bullet Przekaż 1% podatku
KLUB 100
KLUB 100 - Dołącz
Przyjaciele

Drukarnia Malinowa

Sokół na Facebook
Linki
Firma Igopol jako producent garaży blaszanych oferuje tanie ,Garaże blaszane, Wiaty blaszane a także Blaszaki.

Dobry Mechanik limanowa

Czy warto zdecydować się na garaż blaszany?
.:: -Terminarz Seniorów ::.
Kolejka 16 - 2-3 kwietnia
Turbacz Mszana Dolna - Jarmuta Szczawnica
ULKS Korzenna - Gród Podegrodzie
Olimpia Pisarzowa - Helena Nowy Sącz
Łosoś Łososina Dolna - Orkan Raba Wyżna
Ogniwo Piwniczna Zdrój - LKS Kobylanka
Sokół Słopnice - AKS Ujanowice
Limanovia Limanowa - Huragan Waksmund
Płomień Limanowa - Orkan Szczyrzyc
Kolejka 17 - 9-10 kwietnia
Ogniwo Piwniczna Zdrój - AKS Ujanowice
Płomień Limanowa - ULKS Korzenna
Orkan Szczyrzyc - Limanovia Limanowa
Huragan Waksmund - Jarmuta Szczawnica
Turbacz Mszana Dolna - Sokół Słopnice
LKS Kobylanka - Łosoś Łososina Dolna
Orkan Raba Wyżna - Olimpia Pisarzowa
Helena Nowy Sącz - Gród Podegrodzie
Kolejka 18 - 13 kwietnia
LKS Kobylanka - Olimpia Pisarzowa
AKS Ujanowice - Łosoś Łososina Dolna
Orkan Szczyrzyc - Jarmuta Szczawnica
ULKS Korzenna - Helena Nowy Sącz
Gród Podegrodzie - Orkan Raba Wyżna
Ogniwo Piwniczna Zdrój - Turbacz Mszana Dolna
Sokół Słopnice - Huragan Waksmund
Limanovia Limanowa - Płomień Limanowa
 Kolejka 19 - 16-17 kwietnia
Limanovia Limanowa - ULKS Korzenna
Płomień Limanowa - Jarmuta Szczawnica
Orkan Szczyrzyc - Sokół Słopnice
Huragan Waksmund - Ogniwo Piwniczna Zdrój
Turbacz Mszana Dolna - Łosoś Łososina Dolna
AKS Ujanowice - Olimpia Pisarzowa
LKS Kobylanka - Gród Podegrodzie
Orkan Raba Wyżna - Helena Nowy Sącz
Kolejka 20 - 23-24 kwietnia
ULKS Korzenna - Orkan Raba Wyżna
Helena Nowy Sącz - LKS Kobylanka
Gród Podegrodzie - AKS Ujanowice
Olimpia Pisarzowa - Turbacz Mszana Dolna
Łosoś Łososina Dolna - Huragan Waksmund
Ogniwo Piwniczna Zdrój - Orkan Szczyrzyc
Sokół Słopnice - Płomień Limanowa
Jarmuta Szczawnica - Limanovia Limanowa
Kolejka 21 - 30 kwietnia-1 maja
Jarmuta Szczawnica - ULKS Korzenna
Limanovia Limanowa - Sokół Słopnice
Płomień Limanowa - Ogniwo Piwniczna Zdrój
Orkan Szczyrzyc - Łosoś Łososina Dolna
Huragan Waksmund - Olimpia Pisarzowa
Turbacz Mszana Dolna - Gród Podegrodzie
AKS Ujanowice - Helena Nowy Sącz
LKS Kobylanka - Orkan Raba Wyżna
Kolejka 22 - 3 maja
ULKS Korzenna - LKS Kobylanka
Orkan Raba Wyżna - AKS Ujanowice
Helena Nowy Sącz - Turbacz Mszana Dolna
Gród Podegrodzie - Huragan Waksmund
Olimpia Pisarzowa - Orkan Szczyrzyc
Łosoś Łososina Dolna - Płomień Limanowa
Ogniwo Piwniczna Zdrój - Limanovia Limanowa
Sokół Słopnice - Jarmuta Szczawnica
Kolejka 23 - 7-8 maja
Sokół Słopnice - ULKS Korzenna
Jarmuta Szczawnica - Ogniwo Piwniczna Zdrój
Limanovia Limanowa - Łosoś Łososina Dolna
Płomień Limanowa - Olimpia Pisarzowa
Orkan Szczyrzyc - Gród Podegrodzie
Huragan Waksmund - Helena Nowy Sącz
Turbacz Mszana Dolna - Orkan Raba Wyżna
AKS Ujanowice - LKS Kobylanka
Kolejka 24 - 14-15 maja
ULKS Korzenna - AKS Ujanowice
LKS Kobylanka - Turbacz Mszana Dolna
Orkan Raba Wyżna - Huragan Waksmund
Helena Nowy Sącz - Orkan Szczyrzyc
Gród Podegrodzie - Płomień Limanowa
Olimpia Pisarzowa - Limanovia Limanowa
Łosoś Łososina Dolna - Jarmuta Szczawnica
Ogniwo Piwniczna Zdrój - Sokół Słopnice
Kolejka 25 - 21-22 maja
Ogniwo Piwniczna Zdrój - ULKS Korzenna
Sokół Słopnice - Łosoś Łososina Dolna
Jarmuta Szczawnica - Olimpia Pisarzowa
Limanovia Limanowa - Gród Podegrodzie
Płomień Limanowa - Helena Nowy Sącz
Orkan Szczyrzyc - Orkan Raba Wyżna
Huragan Waksmund - LKS Kobylanka
Turbacz Mszana Dolna - AKS Ujanowice
Kolejka 26 - 25 maja
ULKS Korzenna - Turbacz Mszana Dolna
AKS Ujanowice - Huragan Waksmund
LKS Kobylanka - Orkan Szczyrzyc
Orkan Raba Wyżna - Płomień Limanowa
Helena Nowy Sącz - Limanovia Limanowa
Gród Podegrodzie - Jarmuta Szczawnica
Olimpia Pisarzowa - Sokół Słopnice
Łosoś Łososina Dolna - Ogniwo Piwniczna Zdrój
Kolejka 27 - 28-29 maja
Łosoś Łososina Dolna - ULKS Korzenna
Ogniwo Piwniczna Zdrój - Olimpia Pisarzowa
Sokół Słopnice - Gród Podegrodzie
Jarmuta Szczawnica - Helena Nowy Sącz
Limanovia Limanowa - Orkan Raba Wyżna
Płomień Limanowa - LKS Kobylanka
Orkan Szczyrzyc - AKS Ujanowice
Huragan Waksmund - Turbacz Mszana Dolna
Kolejka 28 - 4-5 czerwca
ULKS Korzenna - Huragan Waksmund
Turbacz Mszana Dolna - Orkan Szczyrzyc
AKS Ujanowice - Płomień Limanowa
LKS Kobylanka - Limanovia Limanowa
Orkan Raba Wyżna - Jarmuta Szczawnica
Helena Nowy Sącz - Sokół Słopnice
Gród Podegrodzie - Ogniwo Piwniczna Zdrój
Olimpia Pisarzowa - Łosoś Łososina Dolna
Kolejka 29 - 11-12 czerwca
<
Orkan Raba Wyżna - Sokół Słopnice
Polub Sokoła na Facebooku
Nast. Przeciwnik

LIMANOVIA LIMANOWA
CZWARTEK GODZ: 17:30
Plan Treningowy

    #Seniorzy&Juniorzy

22-28 sierpnia 2016

Wtorek:
- Trening - 18:30.
Środa:
- Zbiórka seniorów przed wyjazdem do Wojnarowej - 14:45.
Tabela
Logowanie

 Nazwa Użytkownika


Hasło   

Zapamiętaj mnie



Przypomnienie Hasła.
Transfery
Dołączyli:

  Ł.Piech
  S.Porębski (KS Tymbark)
  S.Postrożny (Starówka)

Powrócili:

  M.Gros (Po kontuzji)
  A.Matras (Po kontuzji)
  D.Pierzchała (Po kontuzji)
  Krz.Śliwa (Po kontuzji)
  P.Grucel (Powrót zza granicy)


Braki w Kadrze:

  K.Franczak (Kontuzja )
  M.Postrożny (Kontuzja)
  M.Bednarczyk (Kontuzja )













Architekt wnętrz limanowa| Dentysta Limanowa|





..:: www.sokol.slopnice.pl ::..




Copyright © 2016 - Wszelkie prawa zastrzeżone -














Realizacja: D-Creative.pl